Series
Ratings
30
Miss KoreaRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 1.5
The Slave HuntersRated ★ 2.5
Assorted GemsRated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 1.5
PastaRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
MaskRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0