Titles you rated
 GoblinRated ★ 4.0 GoblinRated ★ 4.0
 Stranger ThingsRated ★ 4.5 Stranger ThingsRated ★ 4.5
 I Need RomanceRated ★ 3.5 I Need RomanceRated ★ 3.5
 Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0 Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
 What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0 What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
 Mr. SunshineRated ★ 4.0 Mr. SunshineRated ★ 4.0
 The GuestRated ★ 4.0 The GuestRated ★ 4.0
 Life on MarsRated ★ 4.0 Life on MarsRated ★ 4.0
 LIFERated ★ 3.5 LIFERated ★ 3.5
 Top Star Yoo BaekRated ★ 1.5 Top Star Yoo BaekRated ★ 1.5
 LiveRated ★ 3.5 LiveRated ★ 3.5
 Kim's ConvenienceRated ★ 4.5 Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
 Kim's ConvenienceRated ★ 4.5 Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
 Prison PlaybookRated ★ 4.5 Prison PlaybookRated ★ 4.5
 My MisterRated ★ 5.0 My MisterRated ★ 5.0
 ArgonRated ★ 4.5 ArgonRated ★ 4.5
 Live Up To Your NameRated ★ 4.0 Live Up To Your NameRated ★ 4.0
 Avengers Social ClubRated ★ 4.5 Avengers Social ClubRated ★ 4.5
 Temperature of LoveRated ★ 3.0 Temperature of LoveRated ★ 3.0
 Because This Is My First LifeRated ★ 4.0 Because This Is My First LifeRated ★ 4.0