Titles you rated
Big FishRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0