Series
Ratings
82
You and Everything ElseRated ★ 5.0
See You in My 19th LifeRated ★ 2.5
Doctor ChaRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Mr. QueenRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 1.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
Love AlarmRated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5