Titles you rated
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Super Daddy YeolRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0