Titles you rated
HealerRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 3.0
Pippi LongstockingRated ★ 3.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 0.5
Idle MermaidRated ★ 0.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 1.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 1.0
Page TurnerRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 1.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0