Titles you rated
Perfect NumberRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 1.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Killer ToonRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.5
PompeiiRated ★ 0.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0