Series
Ratings
12
VeepRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
GourmetRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0