Movies
Ratings
93
Furious 7Rated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
JumperRated ★ 2.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0