Series
Ratings
137
GoblinRated ★ 4.0- DraculaRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 1.0- Beauty and the BeastRated ★ 3.5
- AlphasRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5- AlphasRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.5- Cold CaseRated ★ 5.0
- PerceptionRated ★ 4.0
- PerceptionRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0- PerceptionRated ★ 5.0
BonesRated ★ 5.0
BonesRated ★ 4.5
BonesRated ★ 4.5
BonesRated ★ 4.5
BonesRated ★ 5.0
Royal PainsRated ★ 5.0