Movies
Ratings
940
Shutter IslandRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Memento MoriRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
VivariumRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 2.5