Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
The Running ManRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.0
ONE PIECE FILM ZRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0