Movies
Ratings
738
BluebeardRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0