Titles you rated
R-PointRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Bunshinsaba 2Rated ★ 3.0- Magic FluteRated ★ 3.0
SabotageRated ★ 3.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0