Movies
Ratings
57
TangledRated ★ 4.5
Niko 2 - Little Brother, Big TroubleRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 0.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
RioRated ★ 4.0
The Flight Before ChristmasRated ★ 4.5
The LoraxRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 3.0
Friday the 13thRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5