Titles you rated
He's All ThatRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
LucaRated ★ 4.0
Raya and the Last DragonRated ★ 4.0
SolarisRated ★ 3.5
MoxieRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 4.5
DivaRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
InnocenceRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 4.0