Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0