Titles you rated
BugoniaRated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 0.5
SHOWTIME7Rated ★ 4.5
SomebodyRated ★ 2.5
Leave the World BehindRated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.0
The Strangers: Chapter 2Rated ★ 2.0
BarbarianRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 5.0
LiverleafRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 3.5
- Ghost TrainRated ★ 4.0
TASTES OF HORRORRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 0.5
Kisaragi StationRated ★ 4.5- Strange2Rated ★ 3.0