Movies
Ratings
62
Iron DoorsRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5
Friday the 13thRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 3.5
HostelRated ★ 3.0
The Evil DeadRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.5
Day of the DeadRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 3.5
ShutterRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 3.5
Dead SilenceRated ★ 3.5