Titles you rated
The PiratesRated ★ 2.5
Appleseed: Ex MachinaRated ★ 4.0
Are You Scared?Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 3.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 1.5
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 1.0
Death BellRated ★ 1.0
Gintama: The MovieRated ★ 3.5
The OmenRated ★ 2.0
SinisterRated ★ 4.5
Mourning GraveRated ★ 0.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 0.5
ArahanRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
SorumRated ★ 3.5
Friday the 13thRated ★ 3.0