Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 2.5
Boogie NightsRated ★ 3.5
Typhoon ClubRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.5
AnimaRated ★ 2.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0