Series
Ratings
43
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Pippi LongstockingRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0