Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 0.5
SupermanRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Red DragonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Transformers OneRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0