Series
Ratings
258
Queen MantisRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Confidence Man KRRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Lupin Part 3Rated ★ 4.0
Lupin Part 2Rated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 4.0- 폭군의 셰프: 입궁식Rated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 3.5
Good ManRated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 3.5
Cheer UpRated ★ 3.5
Hijack Season 1Rated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 2.5- Good BoyRated ★ 3.0
Dark LegacyRated ★ 2.0