Titles you rated
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 4.0
Grown UpsRated ★ 5.0
Marriage BlueRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
InsidiousRated ★ 0.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
The World's Fastest IndianRated ★ 4.0
Jackass: The MovieRated ★ 5.0
Fortune SalonRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0
House of WaxRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0
Steal My HeartRated ★ 4.5
The Forbidden KingdomRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 3.5