Series
Ratings
20
ChernobylRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 2.5
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0- K-ON!!Rated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.0- 도라에몽 17기Rated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0