Titles you rated
A Wonderful MomentRated ★ 2.5
The Bling RingRated ★ 1.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
AzoomaRated ★ 3.5
Winter's BoneRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
InsurgentRated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
The Royal TailorRated ★ 2.5
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0