Movies
Ratings
1274
Big FishRated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
LavaRated ★ 2.5
Frozen FeverRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
Any Given SundayRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
Granny's Got TalentRated ★ 0.5
Girl's BloodRated ★ 1.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0