Titles you rated
Saint MaudRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
BurningRated ★ 2.5
Attack on Titan: Part 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 2.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 4.5
DetourRated ★ 2.5