Titles you rated
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 1.5
DuneRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 2.0
Gangnam BluesRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5