Movies
Ratings
2068
The ClientRated ★ 3.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.5
The Piano LessonRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Runaway JuryRated ★ 3.5
I'll See You in My DreamsRated ★ 3.5
WolfsRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5
JarheadRated ★ 3.5
It's What's InsideRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.0
The Good LiarRated ★ 3.5
ScoopRated ★ 3.5
MunichRated ★ 4.0
BarbarianRated ★ 3.5
Kiss the GirlsRated ★ 2.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
HopelessRated ★ 3.0