Titles you rated
ZootopiaRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 1.0
The InternRated ★ 4.0
47 Meters DownRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
My WayRated ★ 4.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 3.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 2.5
Tough as IronRated ★ 3.5
Happiness for SaleRated ★ 3.0
Pom PokoRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.5
The Gifted HandsRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5