Titles you rated
LucyRated ★ 4.0
AmourRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
KidnapperRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
AlienRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Singin' in the RainRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Daytime DrinkingRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 1.5
A Girl at My DoorRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5