Movies
Ratings
15
A Silent VoiceRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 1.0
BuriedRated ★ 1.0
MoonlightRated ★ 0.5
The AvengersRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
BurningRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 2.0