Titles you rated
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.5
Revenge of OthersRated ★ 3.5
Under the Banner of HeavenRated ★ 4.0
The KillingRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
BargainRated ★ 2.5
SomebodyRated ★ 4.0
Reacher Season 1Rated ★ 4.5
MonstrousRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
InsiderRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5