Movies
Ratings
100
Cold EyesRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
MossRated ★ 2.0