Titles you rated
Promising Young WomanRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 1.5
New WorldRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 3.5- SpliceRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.5
Funeral Parade of RosesRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
The BirdsRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0