Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 1.5
FracturedRated ★ 3.5
The PledgeRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.0
Murder Mystery 2Rated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 4.0
Red EyeRated ★ 4.0
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Ready or NotRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The Haunted MansionRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0