Titles you rated
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0