Movies
Ratings
112
Begin AgainRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 4.0