Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
Little NicholasRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 1.0
Summer WarsRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5