Series
Ratings
25
My Golden KidsRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 4.0
Dogs Are IncredibleRated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 2Rated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.5
Digimon FrontierRated ★ 3.5
Digimon TamersRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Traveler Season 1Rated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Hello JadooRated ★ 4.0