Series
Ratings
243
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Office Season 9Rated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
WayneRated ★ 3.5
The Midnight GospelRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 3.5
DraculaRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5