Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.5
Game NightRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 5.0
The CreatorRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5