Movies
Ratings
395
SpyRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
LifeRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 4.0
Elizabeth: The Golden AgeRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 2.5
Charlotte's WebRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0