Movies
Ratings
286
Extreme JobRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5