Titles you rated
- Godzilla Minus One/CRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 3.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 1.5
ConclaveRated ★ 4.5
1st KissRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
FacelessRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The ArtistRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 2.0
Leave the World BehindRated ★ 2.0