Titles you rated
BootsRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 1.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 2.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.0
JinRated ★ 3.5
JinRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 1.5
Terrace House: Opening New DoorsRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5
Ore no ie no HanashiRated ★ 1.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.0
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Offline LoveRated ★ 3.5
RookiesRated ★ 2.5
TrespassersRated ★ 3.5
AntarcticaRated ★ 1.5
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 4.0