Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Russian DollRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 4.0
MistyRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5- Good PartnerRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 4.0
Mom's Friend's SonRated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0