Titles you rated
Daytime Shooting StarRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0